Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalne salony kosmetyczne czy też gabinety oferujące fachowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to miejsca, których poszukuje niejedna kobieta. Usługi tego typu wymagają pełnej kompetentności oraz doświadczenia, dlatego ważne jest, by swoje zdrowie i urodę oddawać w ręce zaufanych osób. Z tego też względu nasz salon urody zgromadził dla Państwa zespół profesjonalistów, których praca z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań.

Iwona Wróbel

mgr kosmetolog

Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych.
Specjalizuje się w laseroterapii, zamykaniu naczynek na twarzy, zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej oraz usuwaniu zmian skórnych metodą elektrokoagulacji.
Zawsze stara się zadbać o dobro klienta oraz wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. Zawód to jej pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach. Dba o najwyższą jakość usług.

Aleksandra Błaszczyk

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Collegium Medicum w Kielcach. Aktualnie kontynuuje naukę na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curiew Warszawie. Specjalizuje się w depilacji laserowej, zabiegach na twarz oraz ciało. W pracy kieruje się dokładnością oraz sumiennością, zadowolenie oraz komfort klienta stawia na pierwszym miejscu. Zaraża pozytywną energią, do każdego podchodzi indywidualne, starając się aby zabieg przynosił jak najlepsze efekty. Regularnie korzysta ze szkoleń w celu podnoszenia swoich kwalifikacji oraz poszerzania wiedzy z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, estetycznej i laseroterapii. Prywatnie Ola, jest posiadaczką dwóch psów, interesuje się kryminologią oraz historią muzyki. Ceni dobre kino, sztukę Zdzisława Beksińskiego i tatuaże.

Kinga Bobko

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w depilacji laserowej, zabiegach na twarz i ciało. Indywidualnie dba o każdego klienta, a przy tym skupia się na dokładności, komforcie i pozytywnej atmosferze podczas zabiegu. Jest uśmiechniętą i pozytywną osobą.

Adrianna Trzcińska

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w depilacji laserowej, zamykaniu naczynek, redukcji rumienia oraz peelingach chemicznych i zabiegach kosmetologicznych na twarz. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

W gabinecie kosmetycznym Kosmetologia ESTETI-MED skorzystać można z usług lekarzy:

lek. med. Sławomir Jędras

chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych.
Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.