Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalne salony kosmetyczne czy też gabinety oferujące fachowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to miejsca, których poszukuje niejedna kobieta. Usługi tego typu wymagają pełnej kompetentności oraz doświadczenia, dlatego ważne jest, by swoje zdrowie i urodę oddawać w ręce zaufanych osób. Z tego też względu nasz salon urody zgromadził dla Państwa zespół profesjonalistów, których praca z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań.

Iwona Wróbel

mgr kosmetolog

Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych.
Specjalizuje się w laseroterapii, zamykaniu naczynek na twarzy, zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej oraz usuwaniu zmian skórnych metodą elektrokoagulacji.
Zawsze stara się zadbać o dobro klienta oraz wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. Zawód to jej pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach. Dba o najwyższą jakość usług.

Kinga Bobko

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w depilacji laserowej, zabiegach na twarz i ciało. Indywidualnie dba o każdego klienta, a przy tym skupia się na dokładności, komforcie i pozytywnej atmosferze podczas zabiegu. Jest uśmiechniętą i pozytywną osobą.

Adrianna Trzcińska

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w depilacji laserowej, zamykaniu naczynek, redukcji rumienia oraz peelingach chemicznych i zabiegach kosmetologicznych na twarz. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

W gabinecie kosmetycznym Kosmetologia ESTETI-MED skorzystać można z usług lekarzy:

lek. med. Sławomir Jędras

chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych.
Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.