Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalne salony kosmetyczne czy też gabinety oferujące fachowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to miejsca, których poszukuje niejedna kobieta. Usługi tego typu wymagają pełnej kompetentności oraz doświadczenia, dlatego ważne jest, by swoje zdrowie i urodę oddawać w ręce zaufanych osób. Z tego też względu nasz salon urody zgromadził dla Państwa zespół profesjonalistów, których praca z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań.

Iwona Kafel

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii oraz zamykaniu naczynek i depilacji laserowej.
Zawód to jej pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach.

Adrianna Samociuk

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w depilacji laserowej z zastosowaniem lasera Vectus i Light Sheer, zamykaniu naczynek i redukcji rumienia oraz peelingach chemicznych i zabiegach kosmetologicznych na twarz. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Anna Kazulo

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w laserowym usuwaniu owłosienia laserem Vectus oraz Light Sheer, a także w zabiegach kosmetologicznych na twarz. Cechuje ją dokładność oraz pogodne usposobienie.

Malwina Madzio

specjalista depilacji laserowej

Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserem Vectus. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dba o komfort klienta oraz jakość wykonanej usługi.
Jest pogodna i uśmiechnięta.

W gabinecie kosmetycznym Kosmetologia ESTETI-MED skorzystać można z usług lekarzy:

lek. med. Sławomir Jędras

chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych.
Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.

lek. med. Maria Kwaśniewska

dermatolog

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobyła w 1992 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację I i II stopnia z zakresu Dermatologii i Wenerologii. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych chorób skóry, ocenie zmian skórnych oraz usuwaniu tych zmian metodami niechirurgicznymi.