Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalne salony kosmetyczne czy też gabinety oferujące fachowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to miejsca, których poszukuje niejedna kobieta. Usługi tego typu wymagają pełnej kompetentności oraz doświadczenia, dlatego ważne jest, by swoje zdrowie i urodę oddawać w ręce zaufanych osób. Z tego też względu nasz salon urody zgromadził dla Państwa zespół profesjonalistów, których praca z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań.

Iwona Wróbel

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii oraz zamykaniu naczynek.
Zawód to jej wielka pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach. Dba o najwyższą jakość usług.

Adrianna Trzcińska

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w depilacji laserowej, zamykaniu naczynek, redukcji rumienia oraz peelingach chemicznych i zabiegach kosmetologicznych na twarz. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Aleksandra Cybruch

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Specjalizuje się w laserowym usuwaniu owłosienia laserem Vectus oraz Light Sheer. Jest bardzo dokładna oraz troszczy się o komfort klienta w czasie zabiegu. Jest uśmiechniętą i ciepłą osobą. Kosmetologia to jej wielka pasja.

Julia Gontarz

Specjalista w zakresie depilacji laserowej

Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserem Vectus oraz Light Sheer. Jest dokładna i troszczy się o komfort klienta w czasie zabiegu. To osoba pełna pozytywnej energii i ciepła.

W gabinecie kosmetycznym Kosmetologia ESTETI-MED skorzystać można z usług lekarzy:

lek. med. Sławomir Jędras

chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych.
Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.