Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalne salony kosmetyczne czy też gabinety oferujące fachowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to miejsca, których poszukuje niejedna kobieta. Usługi tego typu wymagają pełnej kompetentności oraz doświadczenia, dlatego ważne jest, by swoje zdrowie i urodę oddawać w ręce zaufanych osób. Z tego też względu nasz salon urody zgromadził dla Państwa zespół profesjonalistów, których praca z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań.

Iwona Wróbel

mgr kosmetolog, właściciel

Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych.
Specjalizuje się w laseroterapii, zamykaniu naczynek na twarzy, zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej oraz usuwaniu zmian skórnych metodą elektrokoagulacji.
Zawsze stara się zadbać o dobro klienta oraz wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. Zawód to jej pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach. Dba o najwyższą jakość usług.

Aleksandra Błaszczyk

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Studia z kosmetologii ukończyła na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserem Vectus oraz Light Sheer. Jest profesjonalna i dokładna. Troszczy się o komfort klienta w czasie zabiegu oraz dba o to aby zabiegi, które wykonuje przynosiły najwyższą skuteczność. To osoba pełna pozytywnej energii.

Marcelina Żurawska

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Specjalizuje się w usuwaniu owłosienia laserem Vectus oraz Light Sheer. Jest cierpliwa i bardzo dokładna. Troszczy się o komfort klienta oraz skuteczność wykonywanych zabiegów. Jest pogodna i zawsze uśmiechnięta.

Kinga Bobko

Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Studia z kosmetologii ukończyła na Uczelni Społeczno - Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w depilacji laserowej z zastosowaniem lasera Vectus i Light Sheer. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dba o komfort klienta oraz jakość wykonanej usługi. Jest osobą dokładną, cierpliwą z pozytywnym nastawieniem do klientów.

Adrianna Trzcińska

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w depilacji laserowej, zamykaniu naczynek, redukcji rumienia oraz peelingach chemicznych i zabiegach kosmetologicznych na twarz. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

W gabinecie kosmetycznym Kosmetologia ESTETI-MED skorzystać można z usług lekarzy:

lek. med. Sławomir Jędras

chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych.
Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.