DERMAPEN – Odmładzanie przez Nakłuwanie

mezoterapia igłowa w Warszawie

DERMAPEN stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Umożliwia uzyskanie znakomitych efektów terapii szybko i bezboleśnie.

dermapen - odmładzanie przez nakłuwanie

DERMAPEN – Co musisz wiedzieć?

Urządzenie DERMAPEN® firmy EQUIPMED pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry. Dzięki systemowi pulsujących igieł zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii, co pozwala cieszyć się znakomitymi efektami bez bólu i niepożądanych działań ubocznych.

Korzyści z zabiegu

  • Ujędrnienie skóry
  • Poprawa gęstości i elastyczności skóry
  • Poprawa odżywienia skóry
  • Widoczne spłycenie zmarszczek
  • Zmniejszenie widoczności porów
  • Redukcja blizn potrądzikowych
  • Redukcja przebarwień

Przebieg zabiegu

Skóra do zabiegu jest znieczulana. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany przy pomocy jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych tytanowych, cienkich mikroigieł. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, regenerujących, napinających.

Efekty

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ