Depilacja laserowa Vectus

depilacja laserowa Vectus w Warszawie

Laser Vectus amerykańskiej firmy Palomar to laser diodowy, który trwale usuwa owłosienie. Skuteczność i bezpieczeństwo tej technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

depilacja laserowa Vectus w Warszawie

System VECTUS™ – depilacja tym laserem zapewnia:

  • Skuteczność – opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, jest w pełni wykorzystywane, co poprawia efekty zabiegu.
  • Komfort i krótki czas zabiegów – szybkie tempo pracy oraz innowacyjny system chłodzenia w głowicy, skraca czas zabiegu i sprawia, że jest on prawie bezbolesny.
  • Innowacyjność i bezpieczeństwo – laser Vectus to jedyny na świecie laser, który posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Bada on poziom melaniny i na podstawie odczytu ustawia w urządzeniu indywidualne parametry.

BEZPŁATNA PRÓBA LASEROWA

Zobacz jak wygląda depilacja laserowa Vectus

Laser Vectus pomoże Ci uporać się z niechcianym owłosieniem. Korzystając z tego typu depilacji, nie musisz martwić się o wrastanie włosków i podrażnienia. Odwiedź nasz salon i umów się na wizytę! W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.

Depilacja laserowa – cennik

Kosmetologia Esteti-Med Warszawa

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ