Laserowe zamykanie naczynek i usuwanie rumienia

laserowe zamykanie naczynek, Warszawa

Zamykanie naczynek to najlepszy sposób, aby pozbyć się zaczerwienienia na twarzy, które jest nieestetyczne i często wpływa na pewność siebie osoby dotkniętej problemem.

laserowe zamykanie naczynek, Warszawa

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy – Jak to działa?

Laser VPL emituje światło, które zostaje pochłonięte przez hemoglobinę, czyli czerwony barwnik krwi. W naczynkach światło to zostaje zamienione na energię cieplną. Proces ten powoduje zamykanie i usuwanie naczynek. W efekcie zaczerwienienia znikają, a skóra zyskuje naturalny kolor.

Jak pozbyć się rozszerzonych naczynek?

Rozszerzone naczynka krwionośne mogą pojawić się pod wpływem gwałtownej zmiany temperatur, a także ujawniać w sytuacjach stresowych. Wiele osób posiada naturalne predyspozycje do występowania teleangiektazji (naczynek), powodujących kompleksy i sprawiających, że czujemy się niekomfortowo. Chcesz na stałe pozbyć się tego szpecącego skórę problemu? Skorzystaj z usług salonu kosmetologicznego ESTETI-MED, który zadba o Twoją cerę i sprawi, że zyska ona promienny wygląd, bez niepotrzebnych niedoskonałości! Zamykanie naczynek jest łatwiejsze niż myślisz – nowoczesne metody i urządzenia pozwalają na przeprowadzenie zabiegu, który zapewnia trwałe efekty. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się jak przebiega zabieg zamykania naczynek.

Nasz salon zadba o Ciebie kompleksowo – zaprosimy Cię na indywidualną konsultację, podczas której specjaliści ocenią stan Twojej skóry, opowiedzą o przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegu zamykania naczynek i rozwieją wszelkie wątpliwości. W salonie ESTETI-MED poczujesz się komfortowo i bezpiecznie – dbamy o każdy detal zabiegu i gwarantujemy rewelacyjne efekty. Do przeprowadzenia zabiegu używamy najnowocześniejszego sprzętu wykorzystywanego w wielu renomowanych klinikach medycyny estetycznej – VPL Energist Ultra Plus. Urządzenie znakomicie sprawdza się przy usuwaniu rumienia oraz wielu rodzajów rozszerzonych naczynek krwionośnych – nitkowanych, gwiaździstych i rubinek. Zabieg zamykania naczynek świetnie usuwa niedoskonałości na policzkach czy przy skrzydełkach nosa – czyli w miejscach, w których teleangiektazje i rumień występują najczęściej. Masz dość nieestetycznych zmian na twarzy? Marzysz o porcelanowej cerze? Z nami jest to możliwe!

Zapisz się na zabieg

Nasi specjaliści to osoby z dużym doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów, związanych z usuwaniem niedoskonałości na twarzy. Zaufało nam już wielu klientów, którzy rekomendują nasze usługi i cieszą się piękną cerą bez zaczerwienienia i rozszerzonych naczynek. Nasz salon został uhonorowany wieloma nagrodami i wyróżnieniami, a załoga nieustannie poszerza kwalifikacje, żeby jeszcze lepiej sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Zaufaj nam i już teraz umów się na konsultację – pożegnaj rozszerzone naczynka!

Zamykanie naczynek laserem. Co musisz wiedzieć?

  • Skóra do zabiegu nie może być opalona.
  • Po zabiegach skórę należy chronić przed słońcem.
  • Leki i zioła światłouczulające są przeciwwskazaniem – zgłoś przyjmowane preparaty przed wykonaniem zabiegu!
  • Po zabiegu należy unikać sauny.
  • Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży.
  • Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja, aby wykluczyć przeciwwskazania.

Usuwanie rumienia. Czym to robimy?

Do zabiegów wykorzystujemy VPL Energist Ultra Plus. Jest to system, który znakomicie sprawdza się w walce z rumieniem oraz naczynkami nitkowatymi, gwiaździstymi, czy rubinkami.

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy. Jaka cena?

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i sprawdź, ile kosztuje.

Zamykanie naczynek lub redukcja rumienia

  • Zamknięcie jednego naczynka 200 zł
  • Zamykanie naczynek na skrzydełkach nosa 300 zł
  • Zamykanie naczynek na twarzy 590 zł
  • Zamykanie naczynek na policzkach lub redukcja rumienia 450 zł
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ